Komentāri
Britu policija nosauc divu teroristu vārdus, kuri sarīkoja uzbrukumus Londonā; viens no viņiem jau iepriekš bijis izlūkdienestu redzeslokā
EPA/LETA

Lielbritānijas policija nosaukusi divu teroristu vārdus, kuri 4. jūnijā sarīkoja uzbrukumus Londonā.

Viens no viņiem ir 27 gadus vecais Hurams Šazads Buts, kurš vairākus gadus dzīvojis Bārkingā, Londonas austrumos. Viņš jau iepriekš bijis policijas un izlūkdienestu redzeslokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrs no uzbrucējiem bijis 30 gadus vecais Rašids Reduane, kas arī dzīvojis Bārkingā. Buts bijis Pakistānā dzimis Lielbritānijas pilsonis, bet Reduanem, pēc paša apgalvojumiem, bijusi Marokas un Lībijas pilsonība.

Londonas policija arī ziņo, ka bez apsūdzību izvirzīšanas atbrīvoti visi 12 pēc Londonas terorakta aizturētie.

Jau ziņots, ka sestdien uz Londonas tilta un tirgū notikušajos teroraktos bojā gāja septiņi cilvēki, bet vēl 48 ir ievainoti.

Foto no notikuma vietas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl