Komentāri
Britu policija dzen pēdas bandai, kas veikusi, iespējams, lielāko laupīšanu valsts vēsturē
FOTO: SCANPIX

Lielbritānijas policija turpina dzīt pēdas bandai, kas veikusi, iespējams, lielāko laupīšanu valsts vēsturē. Aplaupot kādu privāto depozītu novietni, noziedznieku guvums varētu būt mērojams ar apmēram 200 miljoniem mārciņu.

Aplaupītā depozītu glabātuve atrodas galvenajā Londonas juvelierizstrādājumu biznesa rajonā Hatongārdenā, kur liela daļa uzņēmumu ir saistīti ar dārglietu tirdzniecību. Tāpēc tiek pieļauts, ka privāto depozītu kastēs bija gan nauda, gan dārglietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija norāda, ka šonedēļ pastrādātā laupīšana bijusi labi organizēta un tās līmenis liek secināt, ka to varēja izdarīt vien diezgan šaurs personu loks. To atzīst arī vietējie uzņēmēji.

Noziedznieki pie sava guvuma tika, izmantojot lifta šahtu. Viņi sabojāja liftu un pa šahtu no otrā stāva nokļuva pagrabstāvā, kur atradās depozītu glabātuve.

Lai izurbtos cauri divus metrus biezajai īpaši stingrā betona sienai, viņi izmantoja augstas raudzes profesionālo celtniecības tehniku. Iekļuvuši novietnē, zagļi iztukšoja apmēram 70 depozītu lādes.

Policija šobrīd kontaktējas ar to īpašniekiem, lai noskaidrotu, kas īsti un cik daudz ir nolaupīts.

Daži uzskata, ka var jau atvadīties no savām dārglietām, jo depozīts nav bijis apdrošināts.

Lasi vēl