Komentāri
Britu mediju regulators nolemj nesodīt NTV Mir Lietuva par neobjektivitāti, ziņojot no Ukrainas
FOTO: Flickr

Pēc Lietuvas mediju uzrauga lūguma neatkarīgais Lielbritānijā bāzētais mediju regulators Ofcom šovasar pievērsās NTV Mir Lietuvas kanāla analīzei. Konkrēti – divām šā kanāla pārraidēm Profesija reportieris un ziņu raidījumam Šodien. Britu regulators secinājis, ka, atspoguļojot notikumus Ukrainā, NTV Mir informāciju pasniedzis sagrozīti, uzklausījis tikai vienas puses viedokli un tādējādi pārkāpis britu apraides kodeksu.

TV3 Ziņām izdevies sazināties ar britu regulatoru Ofcom un noskaidrot, ka nekāds sods NTV Mir par informācijas sagrozīšanu netiks piemērots. Tikai tad, ja kanāls būtu aicinājis uz karu vai vardarbību, tam varētu draudēt īslaicīga translācijas pārtraukšana vai naudas sods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa, Lietuvas mediju regulators pērn uz trim mēnešiem aizliedza NTV Mir retranslāciju Lietuvas teritorijā, pamatojot to ar kara propagandu. Šāds aizliegums ticis piemērots RTR Planeta un Pirmajam Baltijas kanālam.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl