Komentāri
Britu laikraksts: Baltijas valstu drošībai Lielbritānija varētu piešķirt 700 miljonus mārciņu
Foto: LETA

Baltijas valstis, tostarp Latvija, varētu saņemt paprāvus līdzekļus no Lielbritānijas drošības stiprināšanai.

Kā vēsta “Times”, Lielbritānijas valdībā norisinās diskusijas par iespēju novirzīt daļu vērienīgās palīdzības, ko Londona sniedz Āzijas un Āfrikas valstīm, uz Viduseiropu un Austrumeiropu, tai skaitā Baltijas valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gadā tie ir 12 miljardi mārciņu. Ārlietu Ministrs Boriss Džonsons jau esot devis rīkojumu 700 miljonus sterliņu mārciņu paredzēt Baltijas valstu drošības stiprināšanai. Tādā veidā tiek cerēts nodrošināt atbalstu sarunās par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības, proti, pārliecināt Austrumeiropas valstis, lai tās atbalsta Lielbritānijas vēlmi izstāšanās sarunās panākt sev izdevīgāku tirdzniecības līgumu, kas palīdzētu Lielbritānijai samazināt izstāšanās tēriņus.

Tiesa gan, vienprātības par to britu valdībā neesot. Lielbritānijas Starptautiskās attīstības departamenta amatpersonas izteikušās, ka tas būtu nelikumīgi, jo vienīgās Austrumeiropas valstis, kas saskaņā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas noteikumiem ir tiesīgas saņemt ārvalstu palīdzību, ir Ukraina un Albānija.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl