Komentāri
Britu cietumā apprecas pedofils slepkava un homofobs slepkava
(Foto: LETA)

Lielbritānijā notikušas pirmās geju pāra laulības cietumā. Jāvārdu viens otram teikuši Mihails Galatinovs un Marks Gudvins. Pirmais no viņiem – pedofils, kurš izcieš sodu par geja slepkavību. Otrs – noziedznieks, kurš cietumā nonācis arī par geja slepkavību.

Ceremonija notika stingra režīma cietumā Full Sutton. Tajā piedalījās ap 20 viesu – četri apsargi, daži jaunlaulāto radi, kā arī grupiņa pārējo ieslodzīto. Britu laikraksts Independent vēsta, ka jaunlaulātais geju pāris pēc jāvārda teikšanas pamielojās ar kāzu torti, un kāzu svinīgajā solījumā viens otru nodēvēja par garīgo partneri. Cietuma pārstāvji vēsta, ka kāzu organizēšanai nav iztērēts ne penijs britu nodokļu maksātāju naudas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesanti, ka abi noziedznieki sodu izcieš dažādos cietuma korpusos. Abi jaunlaulātie atzīst, ka satikušies un iepazinušies, pastaigājoties cietumā, savukārt cietuma bibliotēka kalpojusi kā buduārs mīlas priekiem. Tomēr arī pēc laulībām abi ieslodzītie dzīvos atsevišķās kamerās.
Galatinova tēvs, komentējot dēla laulības, pavēstīja, ka, lai arī viņa dēls ir izdarījis slepkavību, taču arī cietumā viņam ir tiesības uz laimi. ”Kad atrodi mīlestību, tu tai seko. Pat cietumā. Katram ir tiesības uz laimi,” norādīja slepkavas tēvs.

Britu policija abus noziedzniekus klasificē kā bīstamus noziedzniekus, kas izdarījuši smagus sodus. Galatinovs, kurš pirms slepkavības jau bija izcietis sodu par pedofiliju, noslepkavoja kādu geju, ar kuru bija iepazinies čatā.

Savukārt Gudvina noziegumu – arī kāda geja slepkavību – policisti vienkārši nodēvējuši par bezjēdzīgu homofoba agresijas aktu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl