Britiem apnikusi Eiropas Savienība! 45% grib izstāties!

Komentāri

Patlaban Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības atbalsta 45% britu, bet palikšanu – 36%, atklāj jaunākās aptaujas dati.

Tikmēr politikas analītiķi pauž viedokli, ka Lielbritānijai izstājoties no Eiropas Savienības, zaudētāji būtu visi, tādēļ sagaidāms, ka tuvākajos mēnešos par šo tēmu tiks daudz runāts un varas gaiteņos meklēti kompromisi, kas apmierinātu abas puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielbritānijas un arī Eiropas politikā gaidāms karsts pavasaris un vasaras sākums. Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons devis mājienu, ka referendums par britu palikšanu vai izstāšanos no Eiropas Savienības varētu notikt jau jūnijā un tiek minēts, ka lielā izvēles diena varētu būt 23.jūnijs.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl