Briti laiduši klajā Seksīgā Jēzus kalendāru

3 komentāri

Apvienotās Karalistes reklāmas aģentūra Anomaly London spērusi visai izaicinošu soli un laidusi klajā sienas kalendāru Seksīgais Jēzus (Sexy Jesus).

Kalendārs paredzēts 2015. gadam, un tagad visi tā eksemplāri jau ir izpirkti.

Kalendāra autori likuši modelim, kurš pēc reklāmistu domām, ir līdzīgs Jēzum, pozēt ar atsegtu ķermeņa augšdaļu, turklāt ar visai mūsdienīgu atribūtiku. Piemēram, kādā no attēliem Jēzus redzams, slāpējam liesmas ar ugunsdzēšamo aparātu, bet kādā citā – ar gumijas riepu rokās. Kopumā kalendārā ir 13 Jēzus fotogrāfijas.

Skaties foto:

Tikmēr kāda cita reklāmas aģentūra – Mother – piedāvājusi ”Holivudas Jēzu” – kādu, pēc kompānijas domām, Jēzum līdzīgu vīru, ar kuru interesanti var uzņemt selfiju. Šajā gadījumā Jēzus ādā iejuties Kevins Lī Laits (Kevin Lee Light). Šāda akcija tika izvērsta pērnā gada nogalē, pirms Ziemassvētkiem.

Skaties un vērtē, vai šoreiz nav pārkāpta “sarkanā līnija”?

TOP komentāri

  • OOOOO
  • Selga
  • Cilvēks
    0 0 0

    Cilvēks

    Manuprāt, stulbi. Lai vai kā, par reliģiju nav ko ņirgāties. Tas nav ētiski. Lūdzu, taisiet bildes ar seksīgiem džekiem, bet neķengājiet ne Jēzu, ne arī citu reliģiju personas, simbolus un atribūtus...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl