Briti atstāj Afganistānu

Komentāri
Briti atstāj Afganistānu

Pēdējā Lielbritānijas militārā bāze Afganistānā nodota afgāņu drošības spēku kontrolē, svētdien ziņo britu raidorganizācija BBC.

Armijas bāze “Camp Bastion”, kas atrodas tuksnesī Helmandas provincē, 2006. gadā kļuva par britu spēku galveno bāzi Afganistānā. Lielbritānijas karavīri ieradās Afganistānā 2001 .gadā un 2009. gadā to skaits “Camp Bastion” un 137 citās bāzēs Afganistānas dienvidos sasniedza aptuveni 10 000.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš 2001.gada Afganistānā dzīvību zaudējuši 453 britu karavīri. Pašreiz Afganistānā atrodas aptuveni 2700 Lielbritānijas militārpersonu.

Aprīlī Lielbritānija nodeva “Camp Bastion” vadību ASV spēku rokās un britu karavīri un militārā tehnika sāka pakāpeniski pamest Afganistānu. Plānots, ka pēc 2014. gada Afganistānā paliks pavisam neliels skaits britu karavīru, kuri bāzēsies militārajā akadēmijā Kabulā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl