Briti apsūdz Spāniju Gibraltāra suverenitātes pārkāpšanā

Komentāri
Briti apsūdz Spāniju Gibraltāra suverenitātes pārkāpšanā
FOTO: LETA

Pēdējās dienās atsākušā nesaskaņas starp Spāniju un Lielbritāniju. Briti apsūdz Spāniju Gibraltāra suverenitātes pārkāpšanā.

Amatpersonas norāda, ka vakar Spānijas patruļas kuģis neatļauti šķērsojis Gibraltāra robežu. Kuģis, kas iepeldējis Gibraltāra ūdeņos, tajos uzturējies vairākas stundas un uz britu flotes aicinājumiem doties prom, nav atbildējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielbritānija šādu rīcību dēvē par provokāciju. Spānijas puse gan šādus apgalvojumus noraida. Viņu kuģis esot atradies savos ūdeņos, lai kontrolētu tabakas kontrabandu un nelegālu zvejniecību.

1700. gados Lielbritānija pārņēma Gibraltāru, taču kopš tā laika Spānija cīnās, lai atgūtu varu pār šo stratēģiski svarīgo punktu pie ieejas Vidusjūrā.

Jāpiebilst, ka britu izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) situāciju vēl vairāk saspīlējusi. Spānija iecerējusi atgūt suverenitāti pār britu aizjūras teritoriju, bet arī Lielbritānija no tās atteikties negrasās.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl