Briti apsūdz Spāniju Gibraltāra suverenitātes pārkāpšanā

Komentāri
Briti apsūdz Spāniju Gibraltāra suverenitātes pārkāpšanā
FOTO: LETA

Pēdējās dienās atsākušā nesaskaņas starp Spāniju un Lielbritāniju. Briti apsūdz Spāniju Gibraltāra suverenitātes pārkāpšanā.

Amatpersonas norāda, ka vakar Spānijas patruļas kuģis neatļauti šķērsojis Gibraltāra robežu. Kuģis, kas iepeldējis Gibraltāra ūdeņos, tajos uzturējies vairākas stundas un uz britu flotes aicinājumiem doties prom, nav atbildējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielbritānija šādu rīcību dēvē par provokāciju. Spānijas puse gan šādus apgalvojumus noraida. Viņu kuģis esot atradies savos ūdeņos, lai kontrolētu tabakas kontrabandu un nelegālu zvejniecību.

1700. gados Lielbritānija pārņēma Gibraltāru, taču kopš tā laika Spānija cīnās, lai atgūtu varu pār šo stratēģiski svarīgo punktu pie ieejas Vidusjūrā.

Jāpiebilst, ka britu izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) situāciju vēl vairāk saspīlējusi. Spānija iecerējusi atgūt suverenitāti pār britu aizjūras teritoriju, bet arī Lielbritānija no tās atteikties negrasās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl