Briti agresīvi vērsušies pret tur dzīvojošajiem Latvijas pilsoņiem, apliecina vēstniece

3 komentāri
Briti agresīvi vērsušies pret tur dzīvojošajiem Latvijas pilsoņiem, apliecina vēstniece

Ir saņemtas sūdzības par neapmierinātu Lielbritānijas iedzīvotāju agresiju pret tur mītošajiem Latvijas valstspiederīgajiem, tā intervijā 900 sekundēm šorīt apliecināja vēstniece Lielbritānijā Baiba Brože.

Latvijas vēstniecības Lielbritānijā darbinieki šodien dosies izbraukumā ar mobilo pasu darbstaciju uz Skotijas pilsētu Aberdīnu – tur būs iespējams mūsu valsts pilsoņiem pieteikt jaunu pasi vai personas apliecību un/vai ID karti.

Latvijas vēstniece Lielbritānijā Baiba Brože norāda, ka šīs aktivitātes galvenais mērķis ir atvieglot Latvijas valstspiederīgajiem nomainīt pasi vai identifikācijas karti.

Iepriekš izskanējušas ziņas par atsevišķiem gadījumiem, kad pret Latvijas pilsoņiem saistībā ar Brexit bijusi vērsta agresija. Latvijas vēstniece Lielbritānijā sadzīvē ir izjūtama neapmierinātība no britu puses un šobrīd saņemtas sešas sūdzības par agresiju pret Latvijas pilsoņiem.

Viņa norāda, ka pēc Brexit referenduma britu sabiedrībā ir parādījusies lielāka visatļautība, un tā izpaužas arī agresijā pret citu valstu pilsoņiem.

Video

TOP komentāri

 • Agyy
  +1 +1 0

  Agyy

  Es ari brīnos kur Latvijas prese ņem tādus melus? Varbūt no kādas vienas situācijas uztaisa to kā nacionālu problēmu. Vai arī stulbā valdība tādā veidā cer vēl atturēt no aizbraukšanas tos palikušos nabaga nodokļu maksātājus? Vai arī žurnālistiņiem nav par ko rakstīt vairs? Nav te nekāda naidīga attieksme. Domāju pēc referenduma emocijas visiem bija pārāk augstas un tad katrs cenās kaut ko naidīgu saskatīt it visā. Bet dzīve te turpinās mierīgā gaitā kā līdz šim. Ja pats neesi idiots un uz nepatikšanām neuzprasies loģiski neviens neaiztiks. Un īstenībā daudzus angļus ne jau Latvieši satrauc ,bet Rumāņi un Slovāki, jo tie ir slinki un palielina noziedzību valstī nevis saujiņa latvieši.
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Piekrītu. Tas ko atspogoļo ziņàs Latvija ir tikai neliela daļa no tā ka ir patiesībā. Ja esi strādīgs un neradi nekādas problëmas sabiedrībai, tad neviens tev virsū neskrien. Nezinu kā ir ar slaistiem un uz pabalsta dzīvojošajiem tautiešiem. Var jau būt ka tā ir tā daļa kas britiem nepatīk...bet tā kopuma problēmu nav ja dzīvo un strādā ka normāls cilvēks. Proti valodu un vari pastāvēt pats par sevi.
 • Andijs
  0 0 0

  Andijs

  Tiešām. Ko LV stāsta par Britiem or tikai 10% taisnība. Kāds naids te tiek kurināts. Nu muļķìbas. Ja latvijas pilsonis pats neuzvedas kā idiots un neizraisa nepatiku britu acīs,tad neviens bez iemesla viņu neaizskar. Dzīvoju vidē starp britiem un neesmu dzirdejusi nevienu sliktu repliku no viņu puses.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl