Briseles Zaventemas lidosta esot “tehniski gatava” atsākt darbu

Komentāri

Briseles Zaventemas lidosta esot “tehniski gatava” atsākt darbu pēc pagājušajā nedēļā tur notikušā terorakta. Pirmie lidojumi varētu atsākties jau piektdienas vakarā.

Lidostas darbības atsākšanai atļauju ir devis ugunsdzēsības dienests un Beļģijas Civilās aviācijas pārvalde. Tomēr izlidošanas zona strādās vien ar 20% kapacitāti, stundā uzņemot ap 800 pasažieriem, kas būs būtiski mazāk nekā iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidosta atsāks pasažieru reisus pagaidu infrastruktūrā, kas domāta bagāžas reģistrācijai. Lidostas ģenerāldirektors norādījis, ka būs nepieciešami vairāki mēneši, lai lidostas darbs atgrieztos ierastajā režīmā.

Foto

Tāpat arī Briseles lidostas policija norāda, ka drošības sistēmu lidostā viņi kritizējuši jau vairākus mēnešus pirms terorakta. Atklātā vēstulē varasiestādēm akcentējot, ka nav bijušas nekādas iespējas veikt drošības kontroles nedz par pašiem pasažieriem, nedz viņu bagāžām reģistrācijas zonā līdz pat centralizētajai drošības zonai ar skeneriem.

Lidosta ir slēgta kopš 22. marta, kad divi islāmistu pašnāvnieki uzspridzinājās izlidošanas zālē. Policija joprojām meklē trešo teroristu, kura bumba neuzsprāga.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl