Briseles lidosta pēc traģiskajiem teroraktiem darbu vēl neatsāks

Komentāri
Briseles lidosta pēc traģiskajiem teroraktiem darbu vēl neatsāks
FOTO: LETA

Pretēji plānotajam, Briseles lidosta pēc traģiskajiem teroraktiem darbu šodien tomēr vēl neatsāks.

Lidostas ģenerāldirektors iepriekš bija paudis cerību, ka, sākot no šodienas, lidostas darbu varētu atjaunot vismaz daļēji. Vakar lidostā notikušas izdarīto remontdarbu un drošības pasākumu pārbaudes, un nolemts, ka tā tomēr vēl paliks slēgta.

Lidostas pārstāvji gan nolieguši, ka par pamatu šādam lēmumam būtu neapmierinoši pārbaužu rezultāti. Patlaban nav zināms, kad tieši lidosta darbu varētu atsākt.

Lidostas pārstāvji norādījuši – lai atgrieztos pie ierastā darba ritma, būs vajadzīgi vairāki mēneši.

Jau vēstījām, ka pagājušajā nedēļā teroristu grupējuma Daesh sarīkotos sprādzienos Briseles lidostā un metro, bojā gāja 35 cilvēki un vēl 340 ir ievainoti.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl