Briselē “dala” ES augstākos amatus

Komentāri

Ar vakar, 15. jūlijā, ievēlēto Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru šodien Briselē, kur tiek “dalīti” ES augstākie amati, tiekas Ministru prezidente Laimdota Straujuma. Saruna būs par eirodeputāta Valda Dombrovska izredzēm iegūt kādu ietekmīgu Briseles amatu.

Pirms pāris mēnešiem, kad Junkers bija vizītē Latvijā, viņš solīja, ka gadījumā, ja kļūs par Eiropas Komisijas prezidentu, Valdim Dombrovskim garantēts “nopietns eirokomisāra portfelis”, jomā, kuru viņš pārvalda vislabāk – finanses un ekonomiku.

Pašlaik nav arī izslēgts, ka papildus komisāra amatam, Dombrovskis varētu kļūt par Eiropas Komsijas viceprezidentu.

Briselē šodien notiek Eiropadomes sanāksme, kuras laikā plānots diskutēt par vairāku citu Eiropas Savienības institūciju augstāko amatu kandidātiem.

Viens no amatiem, kas pašlaik izraisa vislielākās domstarpības ir Eiropas Savienības pārstāvis ārlietās. Šo krēslu, iespējams, piedāvās Itālijas ārlietu ministrei Federikai Mogerini. Izskanējis gan, ka Baltijas valstis viņas kandidatūru varētu bloķēt, jo Mogerini esot pārlieku neitrāla pozīcija Ukrainas jautājumā. Baltijas vasltīm gribētos ārlietu dienestā redzēt kandidātu, kuram ir skaidra izpratne par izmainīto drošības situāciju šajā reģionā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl