Brisele sankciju sarakstu papildinās ar jauniem uzņēmumiem un personām

Komentāri
Brisele sankciju sarakstu papildinās ar jauniem uzņēmumiem un personām
Foto avots: Flickr

Eiropas Komisijai uzdots līdz rītdienai sagatavot priekšlikumus par sankciju piemērošanu Krievijai finanšu, militārās rūpniecības un tehnoloģiju jomā, ziņo LNT.

Tāpat Eiropas Savienība plāno noteikt atsevišķām Krievijas personām jaunus ceļošanas aizliegumus, aktīvu iesaldēšanu un saimnieciskās darbības ierobežojumus.

Jaunās sankcijas aizliegs arī Eiropas Savienības kompānijām veikt investīcijas Krimā.

Tikmēr ASV izlūkdienests nācis klajā ar informāciju, ka Malaizijas lidmašīnas notriekšana, iespējams, notikusi kļūdas pēc, ko pieļāvuši slikti apmācītie promaskaviskie kaujinieki.

Jau ziņots, ka notikušajā avārijā virs Doņeckas apgabala, kur faktiski notiek karadarbība starp prokrieviskajiem teroristiem un Ukrainas militārajiem spēkiem, dzīvību zaudēja visi 298 cilvēki, kas atradās uz gaisa kuģa Boeing 777 klāja.

Lai arī prokrieviskie teroristi solīja atdot 282 bojā gājušo mirstīgās atliekas, uz Nīderlandi tiks nogādāti vien divu simtu ”Malaysia Airlines” pasažieru mirstīgās atliekas. Izmeklētājiem, visticamāk, vajadzēs atgriezties vietā, kur nogāzās lidmašīna, lai turpinātu bojā gājušo meklēšanu. Ukrainas austrumos notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas “Malaysia Airlines” bojā gājušo pasažieru mirstīgās atliekas šodien tiks nogādātas Nīderlandē.

Tāpat vairāku ES dalībvalstu ārlietu ministri otrdien paziņojuši, ka nepieciešams apsvērt iespējamo ieroču embargo noteikšanu Krievijai. Lielbritānijas ārlietu ministrs Filips Hamonds norādīja, ka Malaizijas lidmašīnas traģēdija notika tikai tāpēc, ka Krievija atbalsta Ukrainas austrumos esošās krievu algotņu un viņu vietējo līdzskrējēju bandas, un uzsvēra, ka ES ārlietu ministru otrdienas sanāksmē šis jautājums ir jāizskata.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl