Briselē sākas eirokomisāru, tostarp Dombrovska, iztaujāšana

Komentāri
Briselē sākas eirokomisāru, tostarp Dombrovska, iztaujāšana
Foto: AFP/SCANPIX

Pirmdien sākas eirokomisāru kandidātu iztaujāšana Eiropas Parlamentā. Trīs stundu garajā uzklausīšanā tiks novērtētas potenciālā amata ieguvēja zināšanas un kompetence. Uz Eiropas Parlamenta deputātu jautājumiem būs jāatbild arī Latvijas pārstāvim Valdim Dombrovskim.

Eiropas Parlamenta komitejas, sākot no šodienas, izjautās visus 27 Eiropas Komisijas komisāra amata kandidātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas Komisijas viceprezidenta, kā arī eiro un sociālā dialoga jautājumu komisāra amatam izvirzītais Latvijas ekspremjers Valdis Dombrovskis tiks iztaujāts kā viens no pēdējiem. Viņa uzklausīšana notiks tikai pēc nedēļas – 6. oktobrī.

Pēc iztaujāšanas par katru kandidātu tiek sagatavots novērtējuma ziņojums. Neveiksmīgas noklausīšanās gadījumā izvirzītajam kandidātam nomaina portfeli vai arī izraugās jaunu kandidātu.

Latvijas ekspremjers Valdis Dombrovskis iepriekš jau atzinis, ka noklausīšanās viņam būs nopietns pārbaudījums.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl