Komentāri

Traģēdiju izdevies novērst Briselē – karavīri centrālajā dzelzceļa stacijā sašāvuši iespējamu pašnāvnieku spridzinātāju. Neviens cits nav cietis.

Uzbrucējs nesis koferi. Viņš iegājis centrālajā stacijā un centies izraisīt sprādzienu, taču tas daļēji nav izdevies, tāpēc tur dežurējošajiem karavīriem izdevās vīrieti apturēt, viņu nošaujot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieki vēstīja, ka stacijā esot bijušas dzirdamas nelielas eksplozijas un šāvieni. Beļģijas drošības iestādes identificējušas uzbrucēju – tas bijis kāds 36 gadus vecs Marokas pilsonis.

Terorista detonētais spridzeklis bijis koferis pilns ar naglām un gāzes baloniem, atklājusi prokuratūra. Notikušo likumsargi uzskata par teroraktu un veikuši reidus uzbrucēja dzīvesvietā.

Karavīri teroraktu draudu dēļ trauksmes stāvoklī jau kopš 2016. gada pastāvīgi patrulē Briseles ielās un īpaši – transporta punktos.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl