Briselē ”grilēs” pēdējos divus komisārus

Komentāri
Briselē ”grilēs” pēdējos divus komisārus
Foto: AFP/LETA

Eiropas Parlamentā šodien notiks divu pēdējo komisāru noklausīšanās, ko Briseles politiķi jau iesaukuši par ”grilēšanu”.

Uz parlamenta deputātu jautājumiem atbildēs Slovākijas pārstāvis Marošs Šefčovičs un Violeta Bulca, kuru Alenkas Bratušekas vietā izvirzīja Slovēnija. Pēc vājā snieguma Eiropas Parlamenta noklausīšanās sesijā A. Bratušeka kļuva par vienīgo pārstāvi, kuru komisija noraidīja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

M. Šefčoviču un V. Bulcu trešdien iztaujās atbildīgās Eiroparlamenta komisijas. Ja abus pretendentus apstiprinās, V. Bulcai tiks piešķirts Transporta un kosmosa komisāres amats, bet M. Šefčovičam – vicekomisāra krēsls enerģētikas savienības jautājumos.

Šotrešdien Eiropas Parlamentam jābalso par visas komisijas apstiprināšanu kopumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl