Komentāri
Briselē aizvien turpinās ar spridzekli bruņota pašnāvnieka tveršana
AFP/LETA

Beļģijas galvaspilsētā Briselē aizvien turpinās terorista-pašnāvnieka notveršanas operācija. Naktī uz svētdienu pilsēta esot bijusi kā izslaucīta, ziņo BBC.

Ielās patrulējuši policisti, un turpinājusies Salaha Abdeslama (Salah Abdeslam) meklēšana – drošības iestādes domā, ka šis vīrietis ir bruņojies ar spridzekli, ko aplicis sev ap vidukli kā jostu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Beļģijas premjerministrs pauda, ka esot diezgan “precīza informācija”, ka vairāki indivīdi, kas bruņojušies ar spridzekļiem un ieročiem, varētu veikt uzbrukumus Briselē vairākās vietās.

Saskaņā ar drošības iestāžu informāciju šis vīrietis patlaban atrodas Briselē, taču mēģina nokļūt Sīrijā.

Jāatgādina, ka Briseles vārds pēdējās dienās izskanējis kā “teroristu galvaspilsēta”, proti, šajā Eiropas pilsētā bāzējās teroristi, kuri veica asiņainos uzbrukumus, kas prasīja 130 cilvēku dzīvības Parīzē pagājušās nedēļās beigās.

Foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl