Brīnumainā pasaule: Sahāras tuksnesī uzsnidzis sniegs

Komentāri
Brīnumainā pasaule: Sahāras tuksnesī uzsnidzis sniegs
Karim Bouchetata / Facebook

Patiesi pārsteidzošas fotogrāfijas uzņemtas Sahāras tuksnesī – tur uzsnidzis sniegs! Tas noticis pirmo reizi pēdējo 37 gadu laikā.

Sniegs uzsnidzis Alžīrijas pilsētā Ainsefrā, kas atrodas dziļi sausajā un karstajā Sahāras tuksnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alžīrijas dienvidos sniegs putinājis aptuveni pusstundu un izveidojis pāris centimetru biezu sniega segu.

Neticamo skatu Sahāras oranžajās smiltīs izdevies iemūžināt kādam amatierfotogrāfam Karimam Boučetatam. Viņš pastāstījis, ka niecīgā, bet tomēr sniega “sega” tuksneša oranžajās smiltīs noturējās aptuveni diennakti, bet tad izkusa.

Pēdējo reizi sniegpārslas tuksnesī kritušas 1979. gadā. Sahāra ir pasaules lielākais un karstākais tuksnesis, kas Ziemeļāfrikā aizņem vairāk nekā deviņus miljonus kvadrātkilometru lielu platību. Tur termometra stabiņš mēdz sasniegt pat plus 50 grādu pēc Celsija, bet nokrišņi ir ļoti reta parādība, nerunājot nemaz par sniegu.

Foto!

Video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl