Brīnumainā pasaule: Sahāras tuksnesī uzsnidzis sniegs

Komentāri
Brīnumainā pasaule: Sahāras tuksnesī uzsnidzis sniegs
Karim Bouchetata / Facebook

Patiesi pārsteidzošas fotogrāfijas uzņemtas Sahāras tuksnesī – tur uzsnidzis sniegs! Tas noticis pirmo reizi pēdējo 37 gadu laikā.

Sniegs uzsnidzis Alžīrijas pilsētā Ainsefrā, kas atrodas dziļi sausajā un karstajā Sahāras tuksnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alžīrijas dienvidos sniegs putinājis aptuveni pusstundu un izveidojis pāris centimetru biezu sniega segu.

Neticamo skatu Sahāras oranžajās smiltīs izdevies iemūžināt kādam amatierfotogrāfam Karimam Boučetatam. Viņš pastāstījis, ka niecīgā, bet tomēr sniega “sega” tuksneša oranžajās smiltīs noturējās aptuveni diennakti, bet tad izkusa.

Pēdējo reizi sniegpārslas tuksnesī kritušas 1979. gadā. Sahāra ir pasaules lielākais un karstākais tuksnesis, kas Ziemeļāfrikā aizņem vairāk nekā deviņus miljonus kvadrātkilometru lielu platību. Tur termometra stabiņš mēdz sasniegt pat plus 50 grādu pēc Celsija, bet nokrišņi ir ļoti reta parādība, nerunājot nemaz par sniegu.

Foto!

Video!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl