Komentāri
Brīdina par Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšanos
FOTO: LETA

Augsta ranga NATO spēku komandieris brīdinājis, ka Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšana anektētajā Krimas pussalā draud ar visas Melnās jūras kontroles sagrābšanu.

Ģenerālis Filips Brīdlovs, kurš šodien viesojās Kijevā, arī uzsvēris, ka Krievijas spēki joprojām atrodas Ukrainas austrumu daļā, lai koordinētu un apmācītu separātistu vienības. Tiesa gan, viņš nekonkretizēja Ukrainā esošo Krievijas karavīru skaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāds paziņojums izpelnījies Maskavas dusmas. Tikmēr Belbekas aerodromā Krimā šodien ieradās vairāki Krievijas iznīcinātāji, apstiprinot ģenerāļa paustās bažas par Maskavas militārās klātbūtnes pastiprināšanos Melnās jūras reģionā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl