”Brexit” var kļūt par pirmo soli ES sairšanai, brīdina Eiropadomes prezidents

1 komentārs
”Brexit” var kļūt par pirmo soli ES sairšanai, brīdina Eiropadomes prezidents
FOTO: LETA

“Brexit” var kļūt par pirmo soli Eiropas Savienības (ES) sairšanas procesā, tā aicinot britus balsot par palikšanu blokā, norādījis Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Tusks norādīja, ka visu eiropiešu un Eiropas līderu vārdā aicina britus palikt ES. Viņš atzina, ka neapmierinātība ES jūtama arī no citām valstīm, ne tikai Lielbritānijas, un būtu muļķīgi ignorēt vēstījumu, ko nes “Brexit” referendums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Palieciet ar mums, jūs mums esat vajadzīgi! Lielbritānijas izstāšanās var kalpot kā pirmais solis visas savienības sabrukumam. Tas ir diezgan reāli, jo mēs jūtam neuzticību Eiropai. Neuzticību gan dalībvalstu, gan sabiedrības vidū,” piebilda Tusks.

Jau vēstīts, ka vairāku ES valstu līderi un ārpolitikas eksperti brīdinājuši – gadījumā, ja briti referendumā nobalsos par izstāšanās no ES, tad jārēķinās ar neprognozējamām un tālejošām sekām.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Mūsu Eiropas deputatiem vajadzētu izskaidrot Ruskam latviesu gudrību, ka par vēlu barot suni, kad vilks jau aitās.Eiropas valdošie birokrāti biezi ir prasībās pārcentušies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl