Komentāri

Lielbritānijas Augstākā tiesa šonedēļ atkārtoti sākusi skatīt jautājumu par to, kam īsti – valdībai vai parlamentam – ir tiesības sākt izstāšanās procesu no Eiropas Savienības.

Oktobrī Augstākā tiesa lēma, ka par “Brexit” iedarbināšanu ir jālemj parlamentam, taču valdības vadītāja Terēze Meja tam nepiekrīt un lēmumu pārsūdzēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apelācijas prasību izskata visi 11 Augstākās tiesas tiesneši, kas ar galīgo spriedumu sola nākt klajā pēc jaunā gada. Lai arī “Brexit” kampaņas organizatori šo tiesvedību uzskata par mēģinājumu kavēt vai pat bloķēt Lielbritānijas aiziešanu no bloka, nav sagaidāms, ka tiesnešu lēmums apturēs Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, bet tikai ietekmēs procesu, kā tas notiek.

Premjerministre Meja iepriekš ir paziņojusi, ka līdz martam plāno iedarbināt Lisabonas līguma 50. pantu, kas regulē ES dalībvalsts izstāšanās procesu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl