Komentāri

Lielbritānijas Augstākā tiesa šonedēļ atkārtoti sākusi skatīt jautājumu par to, kam īsti – valdībai vai parlamentam – ir tiesības sākt izstāšanās procesu no Eiropas Savienības.

Oktobrī Augstākā tiesa lēma, ka par “Brexit” iedarbināšanu ir jālemj parlamentam, taču valdības vadītāja Terēze Meja tam nepiekrīt un lēmumu pārsūdzēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apelācijas prasību izskata visi 11 Augstākās tiesas tiesneši, kas ar galīgo spriedumu sola nākt klajā pēc jaunā gada. Lai arī “Brexit” kampaņas organizatori šo tiesvedību uzskata par mēģinājumu kavēt vai pat bloķēt Lielbritānijas aiziešanu no bloka, nav sagaidāms, ka tiesnešu lēmums apturēs Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, bet tikai ietekmēs procesu, kā tas notiek.

Premjerministre Meja iepriekš ir paziņojusi, ka līdz martam plāno iedarbināt Lisabonas līguma 50. pantu, kas regulē ES dalībvalsts izstāšanās procesu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl