“Brexit” krīze: Lielbritānijā deputāti izsvilpj premjerministri Meju

Lielbritānijā pieaug spriedze pirms gaidāmā “Brexit”. Kārtējā britu parlamenta sēde, kurā apspriesta premjerministres Terēzas Mejas un Eiropas Savienības parakstītā “Brexit” vienošanās, pāraugusi augstos toņos un asās diskusijās. Britu parlaments arī nobalsojis par vienošanās satura publiskošanu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • skorpions

  skorpions

  Mejas kundze ir sapratusi ,kad NOVIČOKS VAIRS NEPALĪDZĒS.....jo reāli ir jāsāk atstrādāt savu algu ,kuru MEJA ieguva ar BREXIT ......Vēl MEJAS kundzi glābtu KARA PIETEIKUMS KRIEVIJAI.....,kā to tagad dara KLAUNS UN NOZIEDZNIEKS.....porašenko........Bet MEJAS kundze nevar TIK ZEMU KRIST un jāsāk strādāt.....jo NOVIČOKS tomēr darbojās NE TIK EFEKTĪGI.....kā gribētos....
  • Lops

   Lops

   Nav nekā cita ko darīt, kā troļļot goblina labā? Tak drīz goblins ar nesaimnieciskumu un korupciju novedīs galīgi līdz kliņķim savu rašku. Jau pat pie augstām naftas cenām jāpalielina pensionēšanās vecums. Diez vai visus 6 gadus paliks savā amatā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!