“Brexit” krīze: Lielbritānijā deputāti izsvilpj premjerministri Meju

2 komentāri
“Brexit” krīze: Lielbritānijā deputāti izsvilpj premjerministri Meju
AFP/SCANPIX

Lielbritānijā pieaug spriedze pirms gaidāmā “Brexit”. Kārtējā britu parlamenta sēde, kurā apspriesta premjerministres Terēzas Mejas un Eiropas Savienības parakstītā “Brexit” vienošanās, pāraugusi augstos toņos un asās diskusijās. Britu parlaments arī nobalsojis par vienošanās satura publiskošanu.

Mejas opozicionāri paziņojuši, ka tas esot “neiedomājami”, ka deputātiem liegta pilnīga informācija pirms tie lemj, vai atbalstīt vienošanos ar Eiropas Savienību. Uzrunājot parlamenta deputātus, Meja tomēr aicināja nebloķēt vienošanos, jo tā esot labākā, kāda iespējama, lai nodrošinātu labklājību britu tautai.

Terēza Meja
Lielbritānijas premjerministre

Nedomājiet, ka, skaļi kliegdami, jūs panāksiet labāku darījumu, tāpēc es jums iesaku balsot par šo vienošanos. Alternatīva ir nenoteiktība un risks – risks, ka “Brexit” notiks bez vienošanās, un tas kaitētu mūsu ekonomikai, cilvēkiem un valsts pozīcijai pārējā pasaulē.

Lieki piebilst, ka pēc šī paziņojuma Meja no tribīnes tika izsvilpta, un vairums deputātu balsojumā atbalstījuši pilnīgu vienošanās satura publiskošanu. Tas savukārt vēl vairāk apšauba iespēju, ka briti nākamajā otrdienā, kad paredzēts parlamenta balsojums, šo vienošanos atbalstīs.

TOP komentāri

  • Lops
    0 0 0

    Lops

    Nav nekā cita ko darīt, kā troļļot goblina labā? Tak drīz goblins ar nesaimnieciskumu un korupciju novedīs galīgi līdz kliņķim savu rašku. Jau pat pie augstām naftas cenām jāpalielina pensionēšanās vecums. Diez vai visus 6 gadus paliks savā amatā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl