Brenosona kosmosa kuģa Virgin Galactic katastrofā vaino nolaišanās sistēmu

Komentāri
Brenosona kosmosa kuģa Virgin Galactic katastrofā vaino nolaišanās sistēmu
Foto: AFP/LETA

ASV privātā kosmosa kuģa Virgin Galactic katastrofas izmeklētāji nākuši klajā ar jaunu paziņojumu – kā viens no gaisa kuģa nelaimes iemesliem tiek minēts pāragri nostrādājusī nolaišanās sistēma.

Šīs kļūmes dēļ neatkarīgi no pilota komandas gaisa kuģa ātrums vairākkārt samazinājies brīdī, kad tam vēl nevajadzēja notikt.

Tajā pašā laikā tiek akcentēts, ka par notikušā patiesajiem iemesliem vēl ir pāragri spriest, jo kosmosa kuģis gaisā sadalījies vairāku savstarpēji saistītu iemeslu dēļ.

ASV medijos iepriekš ziņotais par degvielas tvertņu un motora bojājumiem nav apstiprinājies – izmeklētāji tos atraduši neskartus.

Jau ziņots, ka piektdien traģiski beidzās ASV kosmosa kuģa izmēģinājuma lidojums, kura laikā gāja bojā viens no diviem pilotiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl