“Brāļi lietuvieši” šodien plāno sākt vērienīgu streiku!

Komentāri

Lietuvas skolotāji pirmdien, 22. februārī, plāno sākt streiku, kas varētu ietekmēt aptuveni 300 mācību iestāžu. Vēl pirms tam plānotas sarunas ar valdību, kas cer pedagogus no streikošanas atrunāt.

Skolotāji pieprasa algu paaugstinājumu un citas izglītības nozares reformas. To izpildei nepieciešami vairāk nekā 20 miljoni eiro, taču bez budžeta pārskatīšanas valdība šādu summu nav gatava atvēlēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzšinējās valdības un pedagogu arodbiedrību sarunas izvērtušās neveiksmīgas. Lietuvas premjers Aļģirds Butkevičs lūdzis streiku atlikt vismaz par dažiem mēnešiem, tomēr pedagogi nav ar mieru.

Valdība lielas cerības liek uz 22. februārī paredzēto sarunu kārtu, kurā Izglītības ministrija pedagogiem iesniegs sagatavoto iespējamo reformu plānu. Abas puses vienojušās – ja plāns skolotājus apmierinās, streiks būs jāatceļ.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl