Komentāri
Bostonas maratona spridzinātāja lieta pietuvojusies noslēdzošai fāzei
FOTO: SCANPIX

Šīs dienas laikā zvērinātie sola paziņot spriedumu.Tajā pavēstīs vai 21 gadu vecajam Džoharam Carnajevam tiks piespriests nāvessods vai mūža ieslodzījums.

Tiesas procesā piedalījušies vairāki liecinieki, tostarp Carnajeva ģimenes locekļi, kuri centās pierādīt, ka viņš nav pelnījis nāvessodu, jo tā rīkojies sava vecākā brāļa Tamerlana ietekmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā 21 gadu vecajam Carnajevam izvirzītas 30 apsūdzības, un zvērinātie viņa vainu atzinuši visās, tostarp arī 17 apsūdzībās, kas paredz nāvessoda piemērošanu.

Uzbrukums Bostonas maratonam bija asiņainākais terorakts ASV kopš 2001. gada 11. septembra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl