4 komentāri

19 gadus jaunais mormoņu misionārs Meisons Velss (Mason Wells) no Jūtas štata ASV izdzīvoja teroristu uzbrukumos Briseles lidostā, un tagad atgūstas no traumām Beļģijas pilsētas Gentas slimnīcā. Pārsteidzoši ir tas, ka šis ir jau trešais terorakts, kuru puisis pieredzējis, taču izdzīvojis.

Iepriekš viņš savām acīm pieredzēja teroraktu Bostonas maratona laikā, tāpat viņš bija par mata tiesu no nāves, kad 13. novembrī notika teroristu uzbrukums Parīzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es nezinu, vai esmu dzimis laimes krekliņā. Visādā ziņā, esmu laimīgs, ka tiku cauri sveikā ar tiem ievainojumiem, kas man ir tagad. Es biju ļoti tuvu spridzeklim. Es ticu, ka ir spēki, kas ir augstāki par mums,” vienā no pirmajām intervijām stāsta Meisons, kura galvu un seju tagad klāj apsēji. Puisis guvis vairākas traumas, un viņam veikta operācija. Ārsti paredz, ka viņš no ievainojumiem atgūsies.

Foto

Līdz šim puisis pēc savas mormoņu misijas pabeigšanas Meisons gribējis pievienoties militārajiem spēkiem. Tagad viņš atzīst, ka par to pāragri spriest, kamēr nav zināms, kādu iespaidu uz viņa veselību būs atstājuši ievainojumi.

Atceroties teroraktu, viņš stāsta, ka sprādziena spēks pacēlis viņa ķermeni no zemes, bijis milzīgs troksnis.

“Ja ir kaut kas ko esmu mācījies – Dievs uzklausīja manas lūgšanas,” stāsta Meisons.

Video (angļu valodā)

TOP komentāri

  • JautāJUMS
  • es
    0 0 0

    es

    Tieši tā. Ne jau laimes krekliņš ir visu laiku būt, kur spridzina, bet gan nelaime. Mormoņi ir sekta un viņi nekalpo Dievam, lai arī piesauc visu laiku Dieva vārdu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl