Boriss Džonsons atveseļošanās ceļā panācis “ļoti labu progresu”

1 komentārs
Boriss Džonsons atveseļošanās ceļā panācis “ļoti labu progresu”
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Ar Covid-19 sasirgušais Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons atveseļošanās ceļā slimnīcā divas dienas pēc intensīvās aprūpes nodaļas pamešanas panācis “ļoti labu progresu”, sestdien pavēstīja amatpersonas.

55 gadus vecais līderis tika hospitlizēts svētdien saistībā ar bažām, ka viņam pēc desmit izolācijā pavadītām dienām nebija pārgājis klepus un saglabājās augsta temperatūra. Stāvoklim pasliktinoties, nākamajā dienā viņš tika ievietots intensīvās terapijas nodaļā.

Ceturtdienas vakarā premjers tika pārvests no intensīvās aprūpes nodaļas uz Londonas Svētā Tomasa slimnīcas parastās aprūpes nodaļu, un viņš “pateicībā” darbiniekiem pamājis, sacīja viņa pārstāvis sakariem ar presi.

Piektdien atpūtas periodu starplaikos viņš jau varēja doties īsās pastaigās, norādīja Dauningstrīta, apliecinot, ka premjers ir “ļoti labā “garastāvoklī”.

“Premjerministrs turpina veikt ļoti labu progresu,” īsā paziņojumā apliecināja Dauningstrītas pārstāve sakariem ar presi.

Kaut arī Džonsona veselības stāvoklis uzlabojas, pagaidām nav skaidrs, kad viņš varētu tikt izrakstīts no slimnīcas un atgriezties pie darba.

Premjera pārstāvis sakariem ar presi piektdien uzsvēra, ka atveseļošanās šobrīd ir “sākuma posmā” un ka premjers rīkosies vienīgi “pēc viņa medicīniskās komandas ieteikuma”.