Bojāgājušo skaits teroraktā Stambulā, visticamāk, ir lielāks, ziņo ārvalstu mediji

0 Komentāru
Bojāgājušo skaits teroraktā Stambulā, visticamāk, ir lielāks, ziņo ārvalstu mediji
FOTO: LETA

Pēc vakar Turcijas lielākajā pilsētā Stambulā notikušā terorakta vairāk nekā 100 ievainoto atrodas slimnīcā. Ārvalstu mediji ziņo, ka joprojām nav pieejams saraksts ar hospitalizēto cilvēku vārdiem, tāpat nav informācijas par cietušo veselības stāvokli.

Mediji ziņo, ka bojāgājušo skaits, visticamāk, ir lielāks, nekā oficiāli paziņots. ”Pirms stundas kāda māte zaudējusi savu 24 gadus veco dēlu,” vēsta mediji.

Jaunākā informācija liecina, ka šobrīd izdevies noskaidrot 18 bojāgājušo identitātes, viņu mirstīgās atliekas nodotas piederīgajiem.

Jau vēstījām, ka vakar vakarā noticis terorakts Turcijas pilsētas Stambulas starptautiskajā lidostā – bojā gājuši vismaz 36 cilvēki un 147 ievainoti. Pagaidām atbildību par notikušo neviens nav uzņēmies, taču līdzšinējā izmeklēšana liecina, – teroraktā vainojams džihādistu grupējums Daesh, tā paziņojis Turcijas premjerministrs.

Vēl aizdomās par terorakta sarīkošanu tiek turēts kurdu separātistu bruņotais grupējums – ”Kurdistānas strādnieku partija”, kas šā gada laikā Turcijā veikusi vairākus asiņainus teroraktus.

Zināms, ka vakar vakarā lidostā ieradušies trīs teroristi pašnāvnieki. Netālu no ieejas starptautisko lidojumu terminālī viens no uzbrucējiem, bruņojies ar Kalašņikova automātu, sācis šaut.

Policija atbildējusi ar uguni, taču teroristi uzspridzinājušies. Šobrīd skaidri zināms, ka nogranduši divi sprādzieni. Daži aculiecinieki vēsta, ka arī trešais uzbrucējs uzspridzinājies, taču šī informācija pagaidām nav apstiprināta.

Jaunākā informācija liecina, ka lidosta ir atsākusi darbu.

0 Komentāru