Komentāri
Bojāgājušo skaits Sanktpēterburgas sprādzienā pieaudzis līdz 14 cilvēkiem
FOTO: LETA

Bojāgājušo skaits pirmdien Sanktpēterburgas metro notikušajā sprādzienā pieaudzis līdz 14 cilvēkiem. Pilsētas stacionāros atrodas 49 cietušie.

Atbildību par sprādzienu metro, kas atbilstoši izmeklētāju galvenajai versijai bijis terorakts, pagaidām neviens nav uzņēmies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas tūrisma operatoru asociācijas izpilddirektore Maija Lomidze paziņojusi, ka starp sprādzienā bojāgājušajiem un cietušajiem nav tūristu.

Savukārt Sanktpēterburgas gubernators Georgijs Poltavčenko pavēstījis, ka identificēti visi sprādzienā cietušie, un trīs no tiem ir citu valstu pilsoņi – Baltkrievijas, Tadžikistānas un Uzbekistānas.

Sanktpēterburgā notikušais sprādziens izpelnījies plašu pasaules līderu, tostarp gan Maskavas draugu, gan pretinieku nosodījumu.

ASV prezidents Donalds Tramps notikušo nodēvējis par absolūti briesmīgu gadījumu, piebilstot, ka ”tas notiek visur pasaulē”. Tramps arī telefoniski sazinājies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un piedāvājis palīdzību atrast vainīgos.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl