Bojā gājis trešais Zviedrijas slaktiņā ievainotais zēns

1 komentārs

Slaktiņam Zviedrijas skolā ir lielāki apmēri. Dzīvību jau zaudējuši trīs cilvēki – ievainotais zēns vēlāk slimnīcā miris. Bojā gājis arī sašautais uzbrucējs.

Jau vēstījām, – sākot izmeklēšanu, policija secinājusi, ka uzbrukumam bijuši rasistiski nolūki. Noskaidrots, ka slepkava bija 21 gadus vecais Antons Petersons – kluss jaunietis, kuram nepatikuši iebraucēji. Viņš arī atklāti slavinājis Ādolfu Hitleru un nacistisko Vāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Savus upurus uzbrucējs izraudzījies pēc tautības. Viņš uzbruka tumšākas ādas krāsas cilvēkiem. Savā ceļā skolā viņš satika arī gaišas ādas krāsas cilvēkus, bet viņiem slepkava neuzbruka,” norāda izmeklētājs.

Skaties foto:

Skolā, kur notika uzbrukums, lielākā daļa skolēnu ir no nesen ieradušos imigrantu ģimenēm.

Slepkava skolā ieradās, tērpies kinosāgas Zvaigžņu kari varoņa maskā, un skolas audzēkņi pat sākotnēji domājuši, ka notiekošais ir joks. Notikušais Zviedrijas sabiedrībā izvērsis spraigas debates, vai skolas nav pārāk atvērtas ienācējiem no malas.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Smadzeņu šampūns
    0 0 0

    Smadzeņu šampūns

    Jā, kārtējā sabiedrības "audzināšana" zviedru stilā: mūsu visu (arī imigrantu) kopējais ienaidnieks ir baltais, "etniskais" vietējais, kas nav stāvā sajūsmā par savas tautas un rases acīmredzamu izmiršanu, faktisku genocīdu un valsts mēroga tautu aizvietošanas politiku. Viņi visi vienādi, tie baltie. Viņi visi ir neofašisti, viņiem visiem ļoti patīk Hitlers un Merlins Mensons vai vismaz Robs Zombijs, jebkurā gadījumā - citu balto vīriešu izpildīta mūzika. Jo visi baltie vīrieši ir ļaunums. Jebkurš baltais jebkura vecuma vīrietis ir ne vien potenciāls izvarotājs, bet arī masu slepkava. Reku, piemēram Breiviks. Tas, ka 99,9% izvarošanu un lielākā daļa vitu smago noziegumu skandināvijā jau gadiem ilgi ir tumšādaino iebraucēju nopelns, protams noklusēsim. Jo tas taču būtu rasisms, bet jebkura tumšādaino "zviedru" un "norvēģu" kritika ir pielīdzināma masu slepkavībai, noziegumam pret cilvēci, un visi tie baltie veči ir problēmu mākti nacisti ar tonnu munīcijas pagrabā. Kad 8 "zviedri" izvaroja to nabaga balto tantiņu uz prāmja pa ceļam uz Helsinkiem, nekādas īpaši sērīgas piemiņas svecītes nekur neredzēju. Arī tad, kad 11 citi "zviedri" izvaroja divu mazu bērnu māti, medicīnas māsiņu, kas tagad vizinās pa rehabilitācijas terapijām un psihoterapeitiem ratiņkrēslā, jo vairs nevar pat pastaigāt, un tikai 7 no 11 somāliešiem vai senegāliešiem dabūja kaut kādu simbolisku "cietuma" sodu. Nekādu svecīšu, nekādu līdzjūtības un antirasisma pārņemtu raudošu pusaudžu. Visi patvēruma meklētāji ir bezgalīgas pateicības caurstrāvoti, no nāves skavām knapi izrāvušies un bezgala miermīlīgi ģimenes cilvēki. Jā, tas tas ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl