Komentāri
Bloķēta satiksme un pamatīgi plūdi! Eiropā plosījusies vētra, kas prasījusi cilvēku dzīvības
Ievērojami plūdi skāruši Vācijas pilsētu Hamburgu, kur no krastiem izgājusi Elbas upe. (REUTERS/LETA)

Lietusgāzes un vējš Rīgā ir tikai atblāzma no spēcīgās vētras, kas svētdien, 29. oktobrī, skārusi Eiropas ziemeļu un centrālo daļu. Dabas stihija Čehijā, Polijā un Vācijā prasījusi vismaz piecu cilvēku dzīvības.

Lielākā daļa cilvēku gājuši bojā, pakļūstot zem krītošiem kokiem. Vairāki desmiti tūkstošu cilvēku Polijā un Čehijā palikuši bez elektrības. Lielākajā daļā Vācijas bloķēta vilcienu satiksme. Vairāki simti cilvēku iestrēguši dzelzceļa stacijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lieli plūdi skāruši Vācijas pilsētu Hamburgu, kur no krastiem izgājusi Elbas upe. Appludinātas ielas un pilsētas tirgus. Bloķēta autosatiksme. Vēja ātrums sasniedzis līdz pat 50 metriem sekundē. Meteorologi prognozē, ka vētra pagājušās nakts laikā zaudējusi savu spēku un neturpinās nodarīt nopietnus postījumus.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl