Komentāri
Bloķējoties pilotu kabīnes durvīm, galvenais pilots nevar nosēdināt lidmašīnu
Foto: Bernal Saborio/Flickr

Neikdienišķu piezemēšanos ASV bija spiesta veikt aviokompānijas Delta Airlines lidmašīna. Otrajam pilotam nācās vienam nosēdināt lidmašīnu, jo nobloķējās pilotu kabīnes durvis un galvenais pilots palika ārpusē.

Pirmais pilots bija tikai uz neilgu brīdi izgājis no kabīnes. Kad kabīnes durvis nobloķējās, viņa palīgs izsludināja ārkārtas stāvokli un veiksmīgi nosēdināja lidaparātu Losandželosas lidostā.

Neviens no 168 pasažieriem necieta. Incidents notika neilgi pirms plānotā galapunkta sasniegšanas, tādēļ pasažieriem neērtības nesagādāja un viņi piezemējās plānotajā lidostā.

ASV likumi ļauj pasažieru lidmašīnas nosēdināt arī vienam pilotam.

Aviokompānijas Delta Airlines piloti tiekot apmācīti arī šādiem gadījumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl