1 komentārs
Bijušajam katoļu arhibīskapam jāstājas tiesas priekšā par pedofiliju
Foto: LETA

Bijušais Romas katoļu baznīcas arhibīskaps Jozefs Vesolovskis stāsies tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par bērnu pornogrāfijas glabāšanu un nepilngadīgo seksuālu izmantošanu.

Vatikāna prokurors nodevis lietu tiesai, un tā būs pirmā šāda veida tiesvedība Vatikānā. Apsūdzētais izmantojis nepilngadīgos laikā, kad bijis pāvesta sūtnis Dominikānā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms gada Vatikāna tiesa poļu garīdznieku izslēdza no priesteru kārtas. Šobrīd viņš atrodas mājas arestā turpat Vatikānā.

Pērn Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks pavēstīja, ka divi procenti katoļu priesteru ir pedofili. Pagājušajā gadā pāvests pieņēma stingrākus likumus, pedofiliju Vatikānā atzīstot par noziegumu, par kuru pienākas 12 gadu cietumā. Šis ir pirmais gadījums, kad par bērnu seksuālu izmantošanu aizdomās tur tik augstu Vatikāna amatpersonu.

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1 +1 0

    haralds elceris

    vot maita! un or†odoksu me†ropipolī†i tādi paši Šchwanzi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl