Bezosa divdomīgā izskata kosmosa kuģis sociālajos tīklos gūst ievērību

2 komentāri
Bezosa divdomīgā izskata kosmosa kuģis sociālajos tīklos gūst ievērību
ZUMAPRESS/SCANPIX

Miljardieris Džefs Bezoss ir iekarojis jaunu personīgo robežu, ceļojot uz kosmosu kopā ar savu “Blue Origin” apkalpi vien dažas dienas pēc tam, kad to paveica cits miljardieris Ričards Brensons, taču Bezosa kosmosa kuģa forma bijusi visai divdomīga, par ko sociālajos tīklos raisījušās diskusijas, novērojams virtuālajā vidē.

“Amazones” dibinātājs kopā ar trim pavadoņiem lidojumā devās kosmosā kā pirmā pasažieru grupa, kas brauc ar gaisa kuģi. Taču ikviena uzmanību piesaistījusi interesantā raķetes forma. Tieši lidaparāta asociatīvais izskats ar ārējo vīrišķo dzimumorgānu izraisījis daudz joku.

Piemēram, internetā atrodami tā komentāri kā: “Mans tēvs skatījās, kā [Lūiss] Ārmstrongs izkāpj uz mēness. Man jāskatās čalis, kurš iznīcināja grāmatnīcas, un brauc ar peni kosmosā.”

Vēl kāds sociālo tīklu lietotājs brīnās: “Vai tikai man tā šķiet jeb Džefa Bezosa kuģis izskatās kā masīvs dildo?”

Daudzi interneta lietotāji visā pasaulē lidaparātā saskata ko vairāk par gaisa kuģi, norādot uz tā vizuālo līdzību ar vīrieša ģenitālijām.

Līdzību saredz arī citi: “Kosmosa dzimumloceklis pacēlies.”

Citiem tas rada neizpratni, kādēļ kosmosā jādodas ar gigantisku dildo?

Internetā saistībā ar šo lidojumu publiskotas arī memmes, vēršot uzmanību uz to, kā viss internets vēro, kā Bezoss lido kosmosā.

Lidaparāta izskats radījis salīdzinājumus arī ar 1999. gada Ostinas Pauersas filmu “Spiegs, kurš mani sagrāva”.

Izvirzītas arī interesantas hipotēzes, kamdēļ Bezosam bija nepieciešams gaisa kuģis vīrišķā lepnuma veidolā. Izskan domas, – lai dotos “kniebties”.

Vēl kāda sociālo tīklu lietotāju vērš uzmanību uz biznesa iespējām šajā kontekstā: “Viens mazs solis cilvēkam, liels solis pēc naudas.”

Jau vēstīts, ka uzņēmuma “Amazon” dibinātājs amerikāņu miljardieris Džefs Bezoss otrdien, 20.jūlijā, veicis lidojumu izplatījumā ar kosmosa kuģi “New Shepard”, kas ražots viņa uzņēmumā “Blue Origin”.

Pasažieri bezsvara stāvoklī pavadīja četras minūtes. Lidojums kopumā ilga desmit minūtes un desmit sekundes.

2 komentāri