Komentāri
Berluskoni pārsteidz Putinu ar neparastu dzimšanas dienas dāvanu
Foto: Itar-Tass

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pagājušajā nedēļas nogalē atzīmēja savu 65. dzimšanas dienu.

Neskatoties uz lieliem protestiem desmitiem Krievijas pilsētās un simtiem aizturēto cilvēku, gadu maiņu Putinam, visticamāk, izdevies nosvinēt godam. Krievijas prezidents saņēmis arī visai neierastu dāvanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Putins un Berluskoni

Kā ziņo Itālijas mediji, ka valsts ilggadējais un skandalozais premjers Silvio Berluskoni Putinam uzdāvinājis īpaši veidotu segas pārvalku. To rotā abu vīru attēli brīdī, kad tiek veikts rokasspiediens.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl