Komentāri
Berlīnes traģēdijā iesaistītās smagās automašīnas salonā atrastais nogalinātais ir Polijas pilsonis

Vācijas izmeklētājiem ir izdevies identificēts sešus no 12 Berlīnes traģēdijas upuriem pēc tam, kad pirmdienas vakarā cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņa laikā iebrauca kravas automašīna.

Ir zināms, ka seši no 12 traģēdijas upuriem ir Vācijas pilsoņi. Otrdien no slimnīcas izrakstīti 24 no 48 traģēdijā cietušajiem iedzīvotājiem, bet no pārējiem, kas šobrīd atrodas mediķu aprūpē, 18 cilvēku veselības stāvoklis tiek raksturots kā smags.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta britu raidsabiedrība BBC, ir gūts apstiprinājums tam , ka smagās automašīnas salonā atrastais nogalinātais vīrietis bijis īstais transporta līdzekļa vadītājs – 37 gadus vecais Polijas pilsonis Lukašs Urbans. Viņu identificējis kravas pārvadājumu firmas īpašnieks Ariels Žuravskis, kurš bija Urbana brālēns un norādīja, ka viņš kopš pirmdienas pēcpusdienas ir pazudis bezvēsts.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl