Komentāri
Berlīnes traģēdijā iesaistītās smagās automašīnas salonā atrastais nogalinātais ir Polijas pilsonis

Vācijas izmeklētājiem ir izdevies identificēts sešus no 12 Berlīnes traģēdijas upuriem pēc tam, kad pirmdienas vakarā cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņa laikā iebrauca kravas automašīna.

Ir zināms, ka seši no 12 traģēdijas upuriem ir Vācijas pilsoņi. Otrdien no slimnīcas izrakstīti 24 no 48 traģēdijā cietušajiem iedzīvotājiem, bet no pārējiem, kas šobrīd atrodas mediķu aprūpē, 18 cilvēku veselības stāvoklis tiek raksturots kā smags.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta britu raidsabiedrība BBC, ir gūts apstiprinājums tam , ka smagās automašīnas salonā atrastais nogalinātais vīrietis bijis īstais transporta līdzekļa vadītājs – 37 gadus vecais Polijas pilsonis Lukašs Urbans. Viņu identificējis kravas pārvadājumu firmas īpašnieks Ariels Žuravskis, kurš bija Urbana brālēns un norādīja, ka viņš kopš pirmdienas pēcpusdienas ir pazudis bezvēsts.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl