Komentāri
Berlīnes traģēdijā iesaistītās smagās automašīnas salonā atrastais nogalinātais ir Polijas pilsonis

Vācijas izmeklētājiem ir izdevies identificēts sešus no 12 Berlīnes traģēdijas upuriem pēc tam, kad pirmdienas vakarā cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņa laikā iebrauca kravas automašīna.

Ir zināms, ka seši no 12 traģēdijas upuriem ir Vācijas pilsoņi. Otrdien no slimnīcas izrakstīti 24 no 48 traģēdijā cietušajiem iedzīvotājiem, bet no pārējiem, kas šobrīd atrodas mediķu aprūpē, 18 cilvēku veselības stāvoklis tiek raksturots kā smags.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta britu raidsabiedrība BBC, ir gūts apstiprinājums tam , ka smagās automašīnas salonā atrastais nogalinātais vīrietis bijis īstais transporta līdzekļa vadītājs – 37 gadus vecais Polijas pilsonis Lukašs Urbans. Viņu identificējis kravas pārvadājumu firmas īpašnieks Ariels Žuravskis, kurš bija Urbana brālēns un norādīja, ka viņš kopš pirmdienas pēcpusdienas ir pazudis bezvēsts.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl