Berlīnes policija: Iespējams, aizturēts nepareizais cilvēks

Komentāri
Berlīnes policija: Iespējams, aizturēts nepareizais cilvēks
Foto: AFP/LETA

Berlīnē notikušais uzbrukums, ar kravas automašīnu iebraucot cilvēku pūlī, nenoliedzami, ir terorakts. To apstiprinājusi Vācijas policija un amatpersonas.

Berlīnes iedzīvotāji vēl atgūstas no traģēdijas, kurā dzīvību zaudēja 12 un ievainoti 48 cilvēki. Kravas automašīna vakar vakarā iebrauca Berlīnes centrā ierīkotajā Ziemassvētku tirdziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija pašlaik nopratina par šā terorakta izdarīšanu aizdomās turēto bēgli, kurš uzturējies patvēruma meklētāju centrā un varasiestāžu redzeslokā iepriekš nonācis par sīkiem pārkāpumiem. Amatpersonas gan vēl izvairās no konkrētām apsūdzībām, tikmēr Berlīnes policija jau paziņojusi, ka, iespējams, aizturēts nepareizais cilvēks.

Angela Merkele, Vācijas kanclere

Par uzbrukumu vēl daudz ko nezinām, tomēr saskaņā ar šobrīd zināmo jāpieņem, ka tas bija terorakts. Tas būtu īpaši grūti, ja vainīgais būtu patvēruma meklētājs, jo tad tas noniecinātu to vāciešu centienus, kuri vēlas palīdzēt bēgļiem.

Pēc traģēdijas pastiprināta drošības spēku klātbūtne Francijā, Lielbritānijā, Nīderlandē un Beļģijā. Amatpersonas Vācijā gan norāda, ka Ziemassvētku pasākumu norise uzbrukuma dēļ netiks mainīta.

Foto

Lasi vēl