Berlīnes policija: Iespējams, aizturēts nepareizais cilvēks

Komentāri
Berlīnes policija: Iespējams, aizturēts nepareizais cilvēks
Foto: AFP/LETA

Berlīnē notikušais uzbrukums, ar kravas automašīnu iebraucot cilvēku pūlī, nenoliedzami, ir terorakts. To apstiprinājusi Vācijas policija un amatpersonas.

Berlīnes iedzīvotāji vēl atgūstas no traģēdijas, kurā dzīvību zaudēja 12 un ievainoti 48 cilvēki. Kravas automašīna vakar vakarā iebrauca Berlīnes centrā ierīkotajā Ziemassvētku tirdziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija pašlaik nopratina par šā terorakta izdarīšanu aizdomās turēto bēgli, kurš uzturējies patvēruma meklētāju centrā un varasiestāžu redzeslokā iepriekš nonācis par sīkiem pārkāpumiem. Amatpersonas gan vēl izvairās no konkrētām apsūdzībām, tikmēr Berlīnes policija jau paziņojusi, ka, iespējams, aizturēts nepareizais cilvēks.

Angela Merkele, Vācijas kanclere

Par uzbrukumu vēl daudz ko nezinām, tomēr saskaņā ar šobrīd zināmo jāpieņem, ka tas bija terorakts. Tas būtu īpaši grūti, ja vainīgais būtu patvēruma meklētājs, jo tad tas noniecinātu to vāciešu centienus, kuri vēlas palīdzēt bēgļiem.

Pēc traģēdijas pastiprināta drošības spēku klātbūtne Francijā, Lielbritānijā, Nīderlandē un Beļģijā. Amatpersonas Vācijā gan norāda, ka Ziemassvētku pasākumu norise uzbrukuma dēļ netiks mainīta.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl