Beness Aijo: lepojos, ka esmu latviešu tautas dēls!

8 komentāri

Skandalozais un no Latvijas aizbēgušais nacionālboļševiks Beness Aijo Youtube vietnē nācis klajā ar jaunu vēstījumu un uzrunu latviešu valodā, kurā slavina padomju laikus, apvaino Ukrainas un Latvijas politiķus fašismā un aicina latviešus pievienoties separātiskās Doņeckas tautas republikas karotāju rindām.

”Labdien, es esmu Beness Aijo. Es esmu Latvijas pilsonis. Es esmu ļoti lepns par to, ka esmu latviešu tautas dēls,” vitāli kratot savu rādītājpirkstu un plecā turot automātu, savu uzrunu latviešu valodā sāk Beness Aijo.

Video, kas Youtube ir ievietots 7. oktobrī, Aijo atklāj, ka pašlaik atrodas Doņeckā, kur palīdz separātiskajiem Doņeckas tautas republikas militārajiem spēkiem cīnīties ar Ukrainas valdību, kuru viņš dēvē par ”noziedzīgu un fašistisku.”

Foto: Benesa Aijo aktivitātes Latvijā

Savā uzrunā Beness Aijo norāda, ka tāds pats fašistisks režīms esot arī Latvijā, jo ”tiekot iznīcinātas krievu skolas un daudzi krievvalodīgie netiekot pielaisti pie vēlēšanām.”

Video beigās Aijo aicina gāzt ”Latvijas fašistisko režīmu maksimāli bargā veidā” un pievienoties Doņeckas tautas republikas bruņotajiem spēkiem.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl