Komentāri
Beļģijā divu gadu laikā novērsti seši terorakti! Terora draudu līmenis joprojām ir augsts
FOTO: LETA

Eiropa paaugstinātu terora draudu līmenī. Beļģijas varasiestādes nākušas klajā ar informāciju, ka pēdējo divu gadu laikā novērsti seši vērienīgi teroristi. Turklāt ziņas par aizdomīgām aktivitātēm tiek saņemtas katru dienu.

Amatpersonas atklāj, ka Beļģija pret terorismu ir cīnījusies jau 20 gadus, bet, galvaspilsētas Briseles iedzīvotāju skaitam palielinoties, pieaugusi arī sabiedrības daudzveidība un dažādu grupējumu un radikālu kustību skaits.

Pērnā gada janvārī policija atklāja teroristiskā grupējuma “Daesh” kaujiniekus, kas, kā vēlāk noskaidrojās, bija saistīti ar islāma ekstrēmistiem, kuri sarīkoja asiņainos teroraktus Parīzē un Briselē. Ar šo pašu grupējumu saistīti teroristi 22. martā sarīkoja uzbrukumu Briseles metro un lidostai, nogalinot 32 cilvēkus.

Pēc šiem uzbrukumiem būtiski palielinājās informācijas apjoms, ko Beļģijas policija un izlūkdienesti ik dienu saņem par aizdomīgām aktivitātēm.

Draudu līmenis Beļģijā joprojām ir augsts, un tāds tiks saglabāts arī Jaunā gada svinību laikā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl