Beļģijā ceļu satiksmes negadījumā bojā gājuši divi Latvijas iedzīvotāji

2 komentāri
Beļģijā ceļu satiksmes negadījumā bojā gājuši divi Latvijas iedzīvotāji
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (AFP/SCANPIX)

Aptuveni pirms nedēļas Beļģijā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā gājuši divi Latvijas iedzīvotāji, aģentūrai LETA apstiprināja Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris.

Savukārt negadījuma vaininieki no notikuma vietas aizbēguši.

Kā liecina Beļģijas ziņu portāla “HLN” informācija, uz autoceļa E17 pie Harelbekes ceļā uz Franciju satiksmi bloķēja apgāzusies kravas automašīna. Negadījumā gājuši bojā divi cilvēki – 51 gadu vecs latviešu kravas automašīnas vadītājs un 42 gadus vecs latviešu līdzstrādnieks.

Pēc “HLN” informācijas, negadījums notika naktī no piektdienas uz sestdienu ap plkst. 3.30. Avārijas iemesls esot bijis uz ceļa pamests “Peugeot”, kuram trūka viens ritenis. Liecinieki esot redzējuši, ka no “Peugeot” automašīnas ar Francijas numurzīmi izkāpa divas personas un ar dzēriena pudeli rokās bēga prom.

Neilgi pēc vieglās automašīnas pamešanas, nenojaušot par šīs automašīnas esamību uz ceļa, kravas auto uztriecās tai virsū un apgāzās. Kravas automašīna pārvadāja podus, un pēc nelaimes gadījuma kravas auto prece bija noklājusi šoseju.

“HLN” ziņoja, ka maģistrāle līdz Kortreikai bija slēgta stundām ilgi, kā arī visa satiksme uz Franciju tika novirzīta uz Derliku. Kustību atjaunoja sestdienā ap plkst. 12.00.

Kā skaidroja Beķeris, šajā un līdzīgās situācijas bojāgājušo transportēšanas jautājumus risina apdrošinātāji. Savukārt Latvijas vēstniecības palīdzība nav lūgta.

2 komentāri