Komentāri
Bēgļu problēma vieno: pirmo reizi kopš 1989. gada Vācijas un Francijas līderi kopīgi uzrunā Eiroparlamentu
Foto: AFP / LETA

Francijas prezidents Fransuā Olands un Vācijas kanclere Angela Merkele kopīgā uzrunā Eiropas Parlamentā mudinājuši valstīm apvienoties imigrācijas krīzes risināšanā.

Šī ir uzskatāma par vēsturisku uzrunu, jo pēdējo reizi Vācijas un Francijas līderi kopīgi Eiropas Parlamenta deputātus uzrunāja vien 1989. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā bija gaidāms, uzrunas centrā bija pašreizējā migrācijas krīze. Abi līderi piekrita, ka pašreizējais princips, ka patvēruma meklētāji paliek pirmajā valstī, kurā viņi ierodas – ir novecojis. Viņuprāt, vienīgais risinājums krīzei ir Eiropas apvienošanās cīņai ar konfliktiem bēgļu izcelsmes zemē; ir arī jāsniedz plašāks atbalsts Turcijai, kur pašlaik uzturas divi miljoni Sīrijas bēgļu.

“Fokusējoties vien uz katras pašas valsts interesēm, ceļš novedīs uz nekurieni. Ir bīstami nedot cilvēkiem cerības, neko neveikt kopā un tā vietā vērsties vienam pret otru. Šādi turpinot, esmu pārliecināts, ka mūsu ceļš nevis apstāsies, bet ies atpakaļ. Tās būs Eiropas projekta beigas,” sacīja Olands.

Francijas prezidents arī akcentēja, ka ir vajadzīga arī kopējā patvēruma sistēma, lai tiktu galā ar esošo situāciju.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl