Komentāri
Bēgļu kuriozs! Migranti mēģina ielauzties kravas auto, bet uzskrien virsū polārlācim
Foto: Flickr / Fabian Reus

Vai ik dienas ziņojam par patvēruma meklētājiem, kuri pamet savas valstis un dodas Eiropas virzienā, cerot, ka netiks ceļā notverti. Tomēr ir kāds gadījums, kad policija bijusi glābiņš.

Kāds bēgļu bariņš migrantu piedzīvojis negaidītu pārsteigumu, kad, ielaužoties kravas automašīnā, kas devās uz Lielbritāniju, viņi konstatēja, ka to jau ir aizņēmis polārlācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lācis vārdā Nisans atradās kravas automašīnā pie Francijas ostas Kalē, kad grupa migrantu atlauza durvis un iekāpa automašīnā. Šobrīd nav zināms, kāda bija migrantu pirmā reakcija, izdzirdot lāča rūcienu, taču viņi izskatījās manāmi atviegloti, kad dažas minūtes vēlāk viņus aizturēja Francijas policijas pārstāvji.

Par laimi, polārlācis Nisans atradās būrī, kurā tika sūtīts no Maskavas zoodārza labākas dzīves meklējumos Jorkšīras dabas parkā. Tiek ziņots, ka atšķirībā no šokētajiem migrantiem, lācis Lielbritāniju jau ir sasniedzis un šobrīd mēģina sadraudzēties ar saviem sugas brāļiem Viktoru un Pikseli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl