1 komentārs
Bēgļu krīzes dēļ saasinās Balkānu valstu attiecības; Serbija aizliedz ievest Horvātijas preces
Foto: AFP / LETA

Bēgļu krīze saasina attiecības starp Serbiju un Horvāriju, un Serbija noteikusi embargo Horvātijas kravu pārvadātājiem.

Serbija norāda, ka Horvātija ignorējusi ultimātu – līdz pusnaktij atcelt jebkādus kravu pārvadājumu ierobežojumus. Serbijas iekšlietu ministrs paziņojis, ka no šodienas cietīs abu valstu politiskās un ekonomiskās attiecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No šī brīža policija un robežsardze Serbijas teritorijā liegs iebraukt ikvienai kravas automašīnai, kas reģistrēta Horvātijā. Tāpat mēs aizliedzam ievest Horvātijā ražotas preces. Mēs ceram, ka Horvātija saprot kādas sekas tas var radīt, un mēs atradīsim risinājumu,” norāda Serbijas iekšlietu ministrs Neboiša Stefanovičs.

Šis abu valstu starpā ir  nopietnākais strīds, kopš skandalozā Serbu politiķa Slobodana Miloševiča gāšanas, kad abas valstis pēc ilgu gadu konflikta sāka atjaunot politiskās attiecības. Jau vēstījām, ka, lai apturētu milzu bēgļu plūsmas, Horvātija vakar ierobežoja kravu pārvadājumus no Serbijas. Sķērsojot Serbijas robežu, Horvātijā divu nedēļu laikā nokļuvuši 40 000 bēgļu.

Skatise foto:

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Vai ar tām kravas masīnām iebrauc bēgļi?Citādi-kas kopīgs robežām,bēgliem un precēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl