1 komentārs
Bēgļu krīze plešas plašumā – 12 tūkstoši bēgļu zem klajas debess gaida rindā
EPA/LETA

Saspringta situācija uz Grieķijas un Maķedonijas robežas. Lai sagaidītu savu kārtu tikt pāri robežai, Grieķijas pusē jau vismaz 12 tūkstoši cilvēku apmetušies zem klajas debess, pašuzceltās teltīs.

Situācija uz robežas nokaitēta tiktāl, ka ik dienu vairāki simti patvēruma meklētāju cauri robežas žogam cenšas izlauzties ar varu. Maķedonija savu robežu dienā ļauj šķērsot vien nelielai daļai migrantu. Tomēr robežas tuvumā turpina ierasties arvien jauni patvēruma meklētāji, tādēļ migrantu nometne Grieķijā pie Maķedonijas ir pārpildīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es esmu vīlies, nesaprotu, kāpēc viņi tā dara. Katru rītu līdz ar saullēktu mēs skrienam uz robežu ar cerību – vai mūs palaidīs, vai nē, ” saka kāds patvēruma meklētājs.

Apvienoto Nāciju Organizācija brīdinājusi, ka uz Grieķijas robežas ar Maķedoniju var izveidoties humānā krīze. Palīdzības organizācijas ziņo, ka migrantiem tur trūkst pārtikas un telšu; aukstais laiks atstāj negatīvu ietekmi uz cilvēku veselību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl