Bēgļu krīze: ASV paziņo, ka gada laikā uzņems 100 000 bēgļu

Komentāri
Bēgļu krīze: ASV paziņo, ka gada laikā uzņems 100 000 bēgļu
FOTO: SCANPIX

Amerikas Savienotās Valstis paziņojušas, ka gada laikā uzņems 100 tūkstošus bēgļu. Tikmēr pagājušajā naktī Eiropā centušies nokļūt vairāki desmiti tūkstoši nelegālo imigrantu.

Bēgļu pārpildīti autobusi un vilcieni aizvadītajā naktī ieradušies Austrijā no Ungārijas un Horvātijas. Tās jau iepriekš bija paziņojušas, ka nespēj tikt galā ar izmisušajiem cilvēkiem, kuri bēg no kara un nabadzības, meklējot labāku dzīvi Rietumeiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Grieķijas un Itālijas krasta apsardzei pagājušās nedēļas nogalē Vidusjūrā izdevies pārtvert kārtējās migrantu pārpildītās laivas. Šoreiz izglābti teju desmit tūkstoši bēgļu.

Migrantu krīze Eiropā izraisījusi nesaskaņas starp Rietumeiropu un Austrumeiropu par migrantu sadali, kā arī radījusi šaubas par Šengenas bezvīzu zonas nākotni, jo vairākas valstis atjaunojušas robežkontroli.

Rīt gaidāma Eiropas Savienības iekšlietu ministru ārkārtas sanāksme, kurai sekos arī ārkārtas valstu līderu samits trešdien.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl