Komentāri
Bēgļu krīze! Aptuveni 800 000 patvēruma meklētāju gaida iespēju doties uz Eiropu
FOTO: LETA

Turpina pastiprināties bažas, ka radikālie islāmisti izmanto cilvēku kontrabandu, lai iekļūtu Eiropas Savienībā (ES) un pat lai finansētu savas aktivitātes, tā brīdina Interpols un Eiropols.

Pēc abu organizāciju ziņojuma šobrīd Lībijā apmēram 800 000 migrantu gaida savu iespēju doties pāri Vidusjūrai uz Eiropu un kopā ar viņiem mēģinās ierasties arī teroristi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropols uzskata, ka vairāk nekā 90% visu migrantu, kas sasnieguši ES, kādā ceļojuma posmā izmantojuši migrantu kontrabandas tīkla pakalpojumus.

Ņemot vērā, ka šo pakalpojumu cenas ir no 3000 līdz 6000 eiro, kontrabandistu apgrozījums pērn bijis mērojams miljardos.

Pērn Eiropā ieradās 1,2 miljoni nelegālo imigrantu – pārsvarā no Afganistānas, Irākas un Sīrijas. Nelegālo imigrantu vidū tikai 30% ir Sīrijas kara bēgļi, pārējie ir ekonomiskie imigranti – to jau decembrī atzina Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl