Komentāri
Bēgļiem grasās piedāvāt apmaksātus lidojumus no Grieķijas uz patvēruma valstīm
AFP / LETA

Tuvojoties ziemai, garais ceļš cauri Balkānu valstīm, ko liela daļa migrantu veic kājām, kļūst īpaši bīstams. Lai bēgļus pasargātu, Eiropas Savienība (ES) plāno mudināt migrantus ilgāk uzkavēties Grieķijā un pēc tam ar apmaksātiem lidojumiem lidot uz patvēruma valstīm.

Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Bēgļu aģentūra paziņojusi, ka nepieciešama steidzama rīcība taču vispirms tam vajadzīga nauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Eiropas valstu līderi vakar ārkārtas sanāksmē nolēma, ka ceļā no Grieķijas uz Vāciju ar ANO Bēgļu aģentūras atbalstu tiks izveidoti patvēruma punkti, kas spēs uzņemt 100 tūkstošus cilvēku.

Junkers: Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji

Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji – tā brīdinājis Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers svētdien, 25. oktobrī, notikušajā Eiropas līderu sanāksmē. Tajā pieņemts lēmums izveidot vēl papildu 100 tūkstošus vietu bēgļu nometnēs Balkānos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl