Bēgļi sarīko plašas nekārtības Igaunijā; ir cietušie

104 komentāri
Bēgļi sarīko plašas nekārtības Igaunijā; ir cietušie
FOTO: SCANPIX

Plašas nekārtības pagājušajā naktī izcēlušās patvēruma meklētāju centrā Igaunijā. Lai savaldītu satrakojušos migrantus, uz bēgļu mītni nosūtītas vairākas policijas ekipāžas.

Patvēruma meklētāju centrs atrodas nelielā apdzīvotā vietā Harku, netālu no Tallinas. Tiek ziņots, ka nekārtības izcēlušās pēc tam, kad patvēruma meklētāji sarīkojuši nelielu protesta akciju, kurā pieprasījuši labākus dzīves apstākļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igaunijas mediji vēsta, ka patvēruma meklētāji sūdzas par sliktu aprūpi, ēdināšanu.

Apkārtējie iedzīvotāji, kuru mājas atrodas patvēruma meklētāju centra tuvumā, stāsta, ka pagājušajā naktī esot bijuši dzirdami arī šāvieni.

Pagaidām neoficiāla informācija liecina, ka sadursmēs ar policiju ievainoti vairāki patvēruma meklētāji. Bēgļu centrā mitinās aptuveni 70 patvēruma meklētāju, vairums ir Vjetnamas, Afganistānas un Irākas valstspiederīgie.

Plašas bēgļu sarīkotas nekārtības iepriekš notikušas arī citviet Eiropā, tostarp Vācijā, Austrijā un Ungārijā.

Bēgļu pieplūdums Eiropā!

Tikmēr jaunākā informācija liecina, ka Eiropas Savienības robežas šogad šķērsojuši jau 1,2 miljoni nelegālo imigrantu, kas ir četras reizes vairāk nekā visa pagājušā gada laikā.

TOP komentāri

 • Ha ha
  +89 +89 0

  Ha ha

  Kāpēc joprojām sabiedrība tiek maldināta, lietojot terminu "bēgļi"? Katram, ar saprātu apveltītam cilvēkam, taču sen ir skaidrs, ka tie nav nekādi bēgļi, bet gan nelikumīgi robežpārkāpēji, kuri tieši tā arī jākvalificē - kā noziedznieki.Ja cilvēks bez dokumentiem, nelegāli šķērsojot robežas, triecas cauri puspasaulei, ir pilnīgi skaidrs, ka tas nav godīgs cilvēks, bet apzināti krimināls elements, no kura arī turpmāk var sagaidīt tikai un vienīgi kriminālas darbības, kā to jau pierāda Eiropas un nu jau arī Igaunijas pieredze...
 • Ļena
  +62 +62 0

  Ļena

  Kad beidzot tos mēslus sāks dzīt atpakaļ..? Tie taču nav cilvēki,bet lopi...
 • GV
  +58 +58 0

  GV

  Principā, ja izdemolē, tad pēc tam būtu normāli, ja valsts nedotu ne centu postījumu likvidēšanā. Tas ir jādara pašiem un par saviem līdzekļiem. Valstij nav pienākums viņus uzturēt. Nav arī pienākums ielaist valstī un izdalīt vīzas.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl