Bēgļi sarīko plašas nekārtības Igaunijā; ir cietušie

104 komentāri
Bēgļi sarīko plašas nekārtības Igaunijā; ir cietušie
FOTO: SCANPIX

Plašas nekārtības pagājušajā naktī izcēlušās patvēruma meklētāju centrā Igaunijā. Lai savaldītu satrakojušos migrantus, uz bēgļu mītni nosūtītas vairākas policijas ekipāžas.

Patvēruma meklētāju centrs atrodas nelielā apdzīvotā vietā Harku, netālu no Tallinas. Tiek ziņots, ka nekārtības izcēlušās pēc tam, kad patvēruma meklētāji sarīkojuši nelielu protesta akciju, kurā pieprasījuši labākus dzīves apstākļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igaunijas mediji vēsta, ka patvēruma meklētāji sūdzas par sliktu aprūpi, ēdināšanu.

Apkārtējie iedzīvotāji, kuru mājas atrodas patvēruma meklētāju centra tuvumā, stāsta, ka pagājušajā naktī esot bijuši dzirdami arī šāvieni.

Pagaidām neoficiāla informācija liecina, ka sadursmēs ar policiju ievainoti vairāki patvēruma meklētāji. Bēgļu centrā mitinās aptuveni 70 patvēruma meklētāju, vairums ir Vjetnamas, Afganistānas un Irākas valstspiederīgie.

Plašas bēgļu sarīkotas nekārtības iepriekš notikušas arī citviet Eiropā, tostarp Vācijā, Austrijā un Ungārijā.

Bēgļu pieplūdums Eiropā!

Tikmēr jaunākā informācija liecina, ka Eiropas Savienības robežas šogad šķērsojuši jau 1,2 miljoni nelegālo imigrantu, kas ir četras reizes vairāk nekā visa pagājušā gada laikā.

TOP komentāri

 • Ha ha
  +89 +89 0

  Ha ha

  Kāpēc joprojām sabiedrība tiek maldināta, lietojot terminu "bēgļi"? Katram, ar saprātu apveltītam cilvēkam, taču sen ir skaidrs, ka tie nav nekādi bēgļi, bet gan nelikumīgi robežpārkāpēji, kuri tieši tā arī jākvalificē - kā noziedznieki.Ja cilvēks bez dokumentiem, nelegāli šķērsojot robežas, triecas cauri puspasaulei, ir pilnīgi skaidrs, ka tas nav godīgs cilvēks, bet apzināti krimināls elements, no kura arī turpmāk var sagaidīt tikai un vienīgi kriminālas darbības, kā to jau pierāda Eiropas un nu jau arī Igaunijas pieredze...
 • Ļena
  +62 +62 0

  Ļena

  Kad beidzot tos mēslus sāks dzīt atpakaļ..? Tie taču nav cilvēki,bet lopi...
 • GV
  +58 +58 0

  GV

  Principā, ja izdemolē, tad pēc tam būtu normāli, ja valsts nedotu ne centu postījumu likvidēšanā. Tas ir jādara pašiem un par saviem līdzekļiem. Valstij nav pienākums viņus uzturēt. Nav arī pienākums ielaist valstī un izdalīt vīzas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl